stylesheet' type='text/css'>

poniedziałek, 23 lipca 2012

Więc chodź pomaluj mój świat...


:)))4 komentarze:

 1. :) Farby wybrane??? U nas klamka zapadła, ale mam nadzieję, że wyjdzie dobrze :) stresu coraz mniej ...wszak zawsze można przemalować ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Farby jeszcze nie do końca :) U nas jeszcze daleko do farb - na razie pomalowali nam tynk:P Ale już wypatrzyłam dzisiaj gres, który przypomina drewno i zaczyna mi się wizja przedpokoju pojawiać:)) U was już prawie koniec, co?! :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ha - kończymy ;)! To mnie rozbawiłaś... póki co pierwszy tydzień urlopu marnujemy na wykańczanie się mieszkaniem (a mieliśmy wykańczać mieszkanie) - toczymy walkę z wiatrakami, czyli z podwykonawcami, a w efekcie sporo prac robimy sami, bo wyjścia innego nie ma... ręce opadają, ale przynajmniej jeszcze większa satysfakcja z tego potem będzie :) Przynajmniej tak to sobie tłumaczę :) Gres imitujący drewno - widziałam (choć w końcu sami zdecydowaliśmy się jednak na prawdziwe drewno), zapowiada się ciekawie, bardzo :) - będę bacznie śledzić wasze mieszkaniowe przygody jeśli pozwolisz :) Serdeczne ściskacze i kciuki remontowe ślę !!! :)

   Usuń
  2. Gres tylko w przedpokoju - praktyczniej niż drewno, a drewno w pozostałej części .. śledź, śledź... myślę, że jeszcze kilka miesięcy tego śledzenia będzie u mnie:) (i ja Twoje śledzę:) )

   Usuń