stylesheet' type='text/css'>

sobota, 31 maja 2014

Kiedy przestałaś myśleć, że jesteś piękna?

Widziałam u Happyholic -  no właśnie kochane.... kiedy ? :)


6 komentarzy:

 1. Pytanie brzmi o jakie piękno Ci chodzi? Zewnętrzne czy wewnętrzne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Reklama chyba dotyczy urody? Tak mi się wydaje - bo faktycznie jako dzieci pozujemy, uśmiechamy się do aparatu..później coraz mniej i niechętnie.

   Usuń
  2. Nie widziałam wcześniej reklamy, na telefonie pokazało mi tylko samo pytanie, stąd moje wątpliwości. To chyba chodzi o to, że z wiekiem ludzie stają się bardziej wstydliwi, bardziej się krępują, bo zaczynają się przejmować mnóstwem rzeczy, o których małe dzieci nawet nie myślą. Tak widzę to co jest w reklamie (mimo pytania na końcu) :) A mi przestało się podobać bycie fotografowaną w wieku około 10 lat i wiązało się to bezpośrednio ze schorzeniem moim, co mi twarz popsuło. Ale wewnętrznie za to czuję się piękniejsza niż wtedy :)

   Usuń
  3. Bo to chyba tak właśnie zwykle się dzieje - im jesteśmy starsze tym piękniejsze. Ja nie lubiłam zdjęć dopiero gdy ktoś mi uświadomił, że jestem inna niż inni. Wcześniej nie miało to dla mnie znaczenia.

   Usuń
  4. Dokładnie. Ja właśnie przez popsutą buzię poczułam się inna niż inni ;) i w kwestiach wyglądowych tak mi niestety zostało. No ale pocieszam się tym, że nie wygląd najważniejszy :)

   Usuń
 2. Jeszcze nie :-)
  Piękna reklama!

  OdpowiedzUsuń